Servisné služby pre náradie Bosch

Proces servisovania náradia rovnako jednoduchý ako kúpa.

Servis Bosch pre elektrické náradie - Jednoduchšie ako sa zdá.

  • Vyzdvihnutie náradia priamo u Vás alebo na zadanej adrese
  • Náhradné diely priamo cez eshop spoločnosti Bosch
  • Predĺženie záruky na 3 roky zadarmo jednoduchou registráciou náradia

Spoločnosť Bosch poskytuje okrem predaja elektrického náradia aj množstvo užitočných služieb, všetko v prospech zákazníka. Každé náradie od firmy Bosch je stavané na rôznu záťaž, z času na čas je však potrebné vykonať servis, či už je to záručný alebo pozáručný servis. Iná záťaž náradia, napr. vŕtacieho kladiva, je u remeselníkov, ktorí vykonávajú zatepľovanie, kde počet vyvŕtaných dier je enormný, alebo u domáceho majstra, ktorý si občas vyvŕta napr. otvor na obraz. Pre všetky skupiny zákazníkov poskytuje spoločnosť Bosch možnosť predĺženia záruky profesionálneho náradia, náradia pre domácich majstrov aj záhradného náradia až na 3 roky. Čiže pokiaľ zákazník prejde registráciou náradia, tak pri poruche stroja po dva a pol roku je servis braný stále ako záručný. Štandardne bez predĺženia registráciou je záruka 2 roky pre súkromné osoby, pre firmy je štandardná záruka 12 mesiacov. Pokiaľ sa zákazník rozhodne, že si opraví náradie sám, Bosch poskytuje prostredníctvom svojho internetového obchodu možnosť kúpy náhradných dielov s doručením priamo k Vám.

Predĺženie záruky Bosch

Všetko elektrické náradie Bosch je testované a podlieha prísnym kontrolám systému Bosch Quality Assurance. Po registrácii náradia do štyroch týždňov od jeho kúpy získava zákazník záruku 36 mesiacov. Pre uplatnenie prípadného záručného servisu je potrebné odložiť si doklad o kúpe, a to v dĺžke 24 mesiacov, a tiež aj potvrdenie o registrácii (certifikát), ktorý Vám príde na Vami zadanú e-mailovú adresu. V prípade uplatnenia certifikátu o predĺžení záruky je potrebné doklad o kúpe uchovať 3 roky. Záruka 3 roky sa vzťahuje na modré elektrické náradie a profesionálne meracie prístroje, náradie pre domácich majstrov a záhradné náradie. Záruka sa nevzťahuje na pneumatické, vysokofrekvenčné náradie a priemyselné akumulátorové skrutkovače. Akumulátory a nabíjačky Li-Ion je tiež možné registrovať na predĺženú záruku.

Odkazy na predĺženie záruky pre:

Profesionálne náradie

DIY náradie pre domácich majstrov a záhradné náradie

Záručný a pozáručný servis pre náradie Bosch

V prípade poruchy akéhokoľvek náradia spoločnosť Bosch na Slovensku poskytuje službu vyzdvihnutia výrobku priamo u Vás alebo na Vami zadanej adrese. Túto službu poskytuje momentálne prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Po vyplnení jednoduchého formulára, kde je potrebné zadať názov a 2 kódy zo štítku náradia - všetko ostatné sú osobné údaje, príde kuriér na Vami zadanú adresu a vyzdvihne zdarma u Vás reklamované náradie. Môžete si tiež zadať dátum, kedy má prísť kuriér náradie vyzdvihnúť. Pri záručnej oprave sa spolu s tovarom zasiela prefotený doklad o kúpe, v prípade predĺženia záruky na 3 roky aj certifikát o registrácii.

On-line formuláre na opravu náradia pre:

Profesionálne náradie

DIY náradie pre domácich majstrov a záhradné náradie

Objednávanie náhradných dielov Bosch

Pokiaľ sa zákazník z akéhokoľvek dôvodu rozhodne, že si náradie opraví sám, a nechce využiť služby servisu Bosch, pre túto skupinu zákazníkov má Bosch tiež riešenie: objednávku náhradných dielov on-line s doručením priamo k Vám. V katalógu náhradných súčiastok stačí do poľa "Názov značky" zadať názov Vášho náradia a následne si presne vybrať podľa 10-miestneho kódu na Vašom náradí tú správnu položku v zozname. Po rozkliknutí položky sa zobrazí technický obrázok s číslami jednotlivých dielov. Zoznam dielov je pod technickým obrázkom, Vami požadované diely zaškrtnete. Vpravo hore je tlačidlo "Pridať artikel do nákupného košíka". Potom nasleduje registrácia a zadávanie osobných údajov ako pri štandardnom internetovom obchode.

Objednávanie náhradných dielov Bosch pre:

Profesionálne náradie

DIY náradie pre domácich majstrov a záhradné náradie

Ďalšie služby spoločnosti Bosch

Ďaľšou dôležitou službou je stiahnutie návodu na používanie pre náradie Bosch, kde je možné stiahnuť aj manuál pre staršie generácie náradia. Do vyhľadávača návodov na používanie stačí zadať názov Vášho náradia, napr. GBH 2-28, a kliknúť na vyhľadávanie. Návod na používanie je mnohojazyčný.

Užitočné odkazy pre náradie Bosch:

Vyhľadávač návodu na používanie

Kalibračný servis meracích prístrojov

Najčastejšie kladené otázky (FAQ), kompletne o servisných službách Bosch

Priamy kontakt na zákaznícke centrum servisu

V prípade otázok môžete servisné centrum kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

servis.naradia@sk.bosch.com

Tel.: +421 2 487 03800
Fax: +421 2 487 03801

Po - Pia: 8.00–17.00

Poštová adresa:

Bosch Service Center PT
K Vápence 1621/16
692 01 Mikulov

Záručné podmienky výrobcu Bosch

Podmienky pre profesionálne náradie

Podmienky pre DIY náradie pre domácich majstrov a záhradné náradie