Stavebné detektory

2 položiek celkom
€77,50

Dôkladné skenovanie steny na bezpečnejšie vŕtanie

Kód: 0603681300
Bosch Digitálny detektor Truvo
Expedujeme do 48 hodín
€42,90

Zapni, deteguj, vŕtaj!

Kód: 0603681221

Detektory Bosch

Bezpečnejšie vŕtanie – detektory Bosch umožňujú jednoducho odhaliť rozličné objekty v stenách: od káblov pod napätím po kovové alebo drevené konštrukcie.

Inšpekčné kamery Bosch

Vizuálny prístup na ťažko prístupné alebo tmavé miesta – inšpekčné kamery Bosch uľahčujú kontrolu potrubí pri upchatí, vyhľadávanie stratených predmetov, zisťovanie poškodení hadíc alebo kontrolu dutín. Výsledky je možné dokumentovať prostredníctvom snímok obrazovky uložených priamo do kamery alebo odoslať použitím karty micro-SD.

Termodetektory Bosch

Meranie povrchových teplôt a vlhkosti, vyhľadávanie tepelných mostov pri znižovaní energetických strát a kontrola stien z hľadiska rizika plesnenia. Merače teploty a vlhkosti Bosch automaticky analyzujú a indikujú potenciálne riziko systémom dopravnej svetelnej signalizácie a pomáhajú dosiahnuť zdravšie prostredie v domácnosti.

Merač vlhkosti Bosch

Kontrola vlhkosti je kľúčovým predpokladom širokej palety prác. Merače vlhkosti Bosch sú vynikajúcim indikátorom, či sa možno pustiť do práce, a to vďaka kontrole vlhkosti v danom materiáli – poskytujú informáciu, či sú materiály pripravené na použitie. Presnosť, intuitívne používanie, ľahká interpretácia meraní.